Комунальний заклад  "Середня загальноосвітня школа № 25" 

Кам'янської міської ради    

                                                        Вівторок, 27.06.2017 

Головна | Мій профіль | Вихід|Вхід RSS

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"


Меню сайту

Міні-чат
Дивіться нижче!
Безпека дітей в Інтернеті
Гарячі лінії
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 106
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Розклад ДПА 2017 року

Розклад ДПА 2017 року

 

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25» Кам’янської міської ради

2016-2017 навчальний рік

№ з/п

Предмет

Дата

Клас

Початок

Місце проведення

Склад комісії

Чергові

1

Українська мова

01.06.17

9-А

9:00

2 поверх,

209 каб.

Голова комісії:

Онищенко Є.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії, спеціаліст другої категорії

Члени комісії:

  Лисенко С.О. – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  старший учитель

  Власенко Я.В. –  вчитель української мови та літератури, спеціаліст першої категорії   

08.30-11.00

І поверх

Костриця О.Л.

ІІ поверх

Бац Т.В.

9-Б

9:00

2 поверх,

210 каб.

Голова комісії:

Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист       

Члени комісії:

  Парубець О.В. – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист

Полушкіна Л.П. – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії,  учитель-методист

2

Математика

06.06.17

9-А

9:00

2 поверх,

рекреація

Голова комісії:

Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Члени комісії:

Трусова О.М. –  вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Лизуник Г.С. – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

08.30-12.00

І поверх

Бац Т.В.

ІІ поверх

Костриця О.Л.

9-Б

3

Англійська мова

09.06.16

 

 

 

 

9-А

9:00

2 поверх,

210 каб.

Голова комісії:

Бесєдіна І.Є. – заступник директора з виховної роботи, вчитель географії,  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Члени комісії:

 Тимошенко О.І. – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Булавук Н.П. – вчитель початкових класів, вчитель англійської мови, спеціаліст другої категорії    

08.30-11.00

І поверх

Костриця О.Л.

ІІ поверх

Бац Т.В.

9-Б

9:00

2 поверх,

209 каб.

Голова комісії:

Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Члени комісії:

Соколова Л.Д. –  вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії,  старший учитель

Бандурка І.М. – вчитель початкових класів, вчитель англійської мови, спеціаліст другої категорії

 

 

 

 

Годинник
Погода
Календар

«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка
Освітні сайти


Copyright MyCorp © 2017