Комунальний заклад  "Середня загальноосвітня школа № 25" 

Кам'янської міської ради    

                                                        Середа, 23.08.2017 

Головна | Мій профіль | Вихід|Вхід RSS

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"


Меню сайту

Міні-чат
Дивіться нижче!
Безпека дітей в Інтернеті
Гарячі лінії
Наше опитування
Выберите свой антивирус!
Всього відповідей: 89
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

Олімпіади

З 01 по 07 листопада 2016 р. в закладі відбувся І тур Всеукраїнських предметних олімпіад. 
  Найкращі учні школи випробували свої сили у знаннях з базових предметів.

Предмет

Клас

Місце

І

ІІ

ІІІ

Українська мова та література

5

-

-

-

6

Єсаян А.

Мілов Я.

Клімєнков І.

7

Гриценко І.

Олефір П.

Шайденкова Д.

Яременко В.

8

Данільченко Є.

Орлов Д.

Галкіна К.

Приходько А.

-

9

Стрюкова В.

Маляренко Х.

Панасюк Б.

10

Дорофєєва А.

Зерненкова Д.

Хрипко А.

11

Зубко В.

Могильова О.

-

Фізика

8

Сольона А.

Плющанська В.

Залевська А.

9

Нижегородцева Д.

Маляренко Х.

Ребріщева К.

10

Дорофєєва А.

Зерненкова Д.

Хрипко А.

11

Зубко В.

Ткаленко А.

Кучер В.

Математика

6

Гурова П.

Рубан М.

Худякова В.

Рєзнік А.

7

Кравчук А.

Войцеховська О.

Курбанов Д.

8

Приходько А.

Демченко І.

Сольона А.

9

Бабченко А.

Ребрищева К.

Кравець Є.

Лупало С.

10

Дорофєєва А.

Рудченко М.

Хрипко А.

Зернєнкова Д.

11

-

-

-

Хімія

8

Пустова Р.

Демченко І.

Приходько А.

9

-

Коваль Є.

Ребріщева К.

Бабченко А.

10

-

Артеменко С.

Водоп’янова Ю.

11

-

Поліщук Ю.

Могильова О.

Біологія

7

-

-

-

8

Самойленко Д.

Сольона А.

Курись С.

Патроненко Р.

9

Ляшко Р.

Трайно В.

Ралло І.

10

Дорофєєва А.

Зернєнкова Д.

-

-

11

Поліщук Ю.

Кучер В.

Коржева Ю.

-

Географія

8

Сольона А.

Приходько А.

-

9

Коваль Є.

Ляшко Р.

Яглов В.

10

Дорофєєва А.

Жибак Н.

Вовк Є.

11

Стасенко Є.

Кучер В.

Аксьонов А.

Економіка

11

-

Жучкевич В.

Плетенець В.

Могильова О.

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Історія

8

Пустова Р.

Приходько А.

Сольона А.

Курись С.

9

Коваль Є.

Кравець Є.

Ребрищева К.

10

Зернєнкова Д.

Дорофєєва А.

Щербина Д.

Маковей А.

11

Могильова О.

Кучер В.

Зубко В.

Правознавство

9

Коваль Є.

Бабченко А.

Мірзоєва А.

10

Дорофєєва А.

Зернєнкова Д.

Шевченко А.

11

Зубко В.

Могильова О.

Коржева Ю.

Англійська  мова

8

Самойленко Д.

Сольона А.

Пустова Р.

Курись С.

9

Туманова В.

Тищенко І.

Ребрищева А.

Ралло І.

Козіна Ю.

10

Хрипко А.

Дорофєєва А.

Артеменко С.

11

Поліщук Ю.

Чухлєбов Д.

Могильова О.

Російська мова

5

-

-

-

6

-

-

-

7

Митько А.

Митько О.

Бута В.

Яременко В.

8

Данильченко Є.

Сольона А.

Заліпуха Г.

9

Грекова Д.

Жифарський В.

Кравець Є.

Трудове навчання

 

 

 

 

 

 

 

 

Екологія

11

Коржева Ю.

Шекк К.

Кир’янова Д.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

 
Годинник
Погода
Календар

«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка
Освітні сайти


Copyright MyCorp © 2017