Комунальний заклад  "Середня загальноосвітня школа № 25" 

Кам'янської міської ради    

                                                        Неділя, 25.06.2017 

Головна | Мій профіль | Вихід|Вхід RSS

Ви увійшли як Гость
Група "Гости"


Меню сайту

Міні-чат
Дивіться нижче!
Безпека дітей в Інтернеті
Гарячі лінії
Наше опитування
Выберите свой антивирус!
Всього відповідей: 89
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Locations of visitors to this page

ДПА 4 клас

Проведення ДПА в початковій школі у 2016 році (4 клас)

Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів І ступеня у 2015/2016 навчальному році

з/п

Назва навчального предмету

1.

Українська мова

2.

Літературне читання

3.

Математика

 

Графік проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х класів

комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №25» Кам’янської міської ради

2016-2017 навчальний рік

№ з/п

Предмет

Дата

Клас

Початок

Склад комісії

1

Літературне читання

11.05.17

4-А

2 урок,

9:30

Голова комісії: Онищенко Є.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

Члени комісії: Лаптєва Н.І. – вчитель початкових класів, «старший учитель»

2

Літературне читання

11.05.17

4-Б

2 урок,

9:30

Голова комісії: Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Нестерович Т.М. – вчитель початкових класів, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

3

Літературне читання

11.05.17

4-В

2 урок,

9:30

Голова комісії: Любімцева Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Булавук Н.П. – вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

4

Українська мова

16.05.17

4-А

2 урок,

9:30

Голова комісії: Любімцева Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Лаптєва Н.І. – вчитель початкових класів, «старший учитель»

5

Українська мова

16.05.17

4-Б

2 урок,

9:30

Голова комісії: Онищенко Є.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

Члени комісії: Нестерович Т.М. – вчитель початкових класів, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

6

Українська мова

16.05.17

4-В

2 урок,

9:30

Голова комісії: Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Булавук Н.П. – вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

7

Математика

18.05.17

4-А

2 урок,

9:30

Голова комісії: Яковенко Т.В. – директор школи, вчитель математики, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Лаптєва Н.І. – вчитель початкових класів, «старший учитель»

8

Математика

18.05.17

4-Б

2 урок,

9:30

Голова комісії: Любімцева Н.П., заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «учитель-методист»

Члени комісії: Нестерович Т.М. – вчитель початкових класів, спеціаліст І кваліфікаційної категорії

9

Математика

18.05.17

4-В

2 урок,

9:30

Голова комісії: Онищенко Є.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

Члени комісії: Булавук Н.П. – вчитель початкових класів, спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

Годинник
Погода
Календар

«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка
Освітні сайти


Copyright MyCorp © 2017